\\
29.03.2017

IT reklamní dárky

Chcete někoho potěšit originálním dárkem? Nebo chcete rozšířit působení Vaší firmy reklamním předmětem, který stojí za to? IT reklamní dárky nezklamou. Reklamní předměty jsou stále více oblíbené u jednotlivců i firem, které potřebují dál šířit efektivním způsobem svoje služby a produkty.

Stále více se osvědčují reklamní předměty, které nespočívají v nějaké propisovačce nebo klíčence s logem firmy, ale v IT předmětech, které podporují dnešní moderní dobu.

Pokud nad touto formou prezentace už jenom nepřemýšlíte, ale chcete rovnou jednat, tak zajisté hledáte společnost, která se zabývá výrobou a prodejem reklamních IT dárků.

Firma, kterou hledáte je dokonce na trhu déle, než byste čekali a věřte, že nejde o aprílový žert!

Působení je na trhu již od 1.4.1996
, kdy začátky byly pod soukromou osobou a následně se firma transformovala na s.r.o. Specializací je právě výroba IT reklamních předmětů a dárků.

A o jaké předměty se jedná?

USB flash disk
- různá provedení oblíbeného úložiště například s logem firmy, které potěší zákazníky, zaměstnance, obchodní partnery nebo přátele a rodinu. Úložišť dat není nikdy dost.

Power bank - externí baterie zajisté potěší uživatele mobilních zařízení, kdy i bez elektrické energie budou moci nabíjet svoje telefony, notebooky i tablety. Dárek i reklama, která nenechá na Vás zapomenout.

Video Booklet - vhodné řešení vyjádření prezentace a reklamy firmy originálním způsobem, kdy nemusí uživatel nic číst, ale pouze se dívá a poslouchá. Reklama, která potěší.

Web key - předmět, který se dá porovnat s USB flash, akorát s tím rozdílem, že tento předmět nemá paměť a po zavedení do zařízení rovnou načítá potřebnou URL, díky které se spustí katalog, brožura nebo prezentace produktů a služeb firmy. Zákazník je k Vám blíž.

USB větráčky - v horkých letních dnech určitě mile potěší při práci na PC osvěžení, které jednoduše zákazník, zaměstnanec nebo obchodní partner zapojí do zařízení a pocítí příjemné osvěžení.

Selfie - fotografický kousek nevyjde nazmar, když obdarujete všechny žádoucí tímto reklamním předmětem.

banner