\\
15.02.2016

Jaký USB stylus pro ovládání dotykového mobilního telefonu či tabletu si vybrat?

Stylus, to opravdu není slovo s gramatickou chybou – antický psací nástroj se nazývá stilus. Kdežto stylus je předmět, který se podobá kuličkové tužce anebo popisovači, ale s nepíšícím hrotem, jenž je nejčastěji zhotoven z plastu. K čemu vůbec takový stylus slouží? Stylus je používán jako nástroj k psaní na dotykových plochách obrazovek, tabletech nebo slouží pro ovládání displeje mobilního telefonu. Pro některé technologické potřeby stylus obsahuje pasivní anebo aktivní elektrický obvod, jenž reaguje s pracovní plochou, aby se zjistila přesná poloha. Takový vestavěný obvod můžeme aktivovat stlačením hrotu o pracovní plochu. Stylus s obvody pasivními se využívají například u grafických tabletů. Pokud si tedy shrneme, stylus se používá především pro ovládání dotykového displeje mobilního telefonu, grafických tabletů, jako zařízení pro satelitní navigaci anebo jako osobní digitální asistent. Základní druhy displejů jsou buď odporové – rezistivní, nebo kapacitní. Pro kapacitní displej, jenž je dražší, se používá speciální typ stylusu, který simuluje svým tvarem a strukturou prst uživatele.

Na naších stránkách usb21.cz zákazníci naleznou kompletní nabídku zahrnující USB flash disky, USB LED světla, USB ohřívače nápojů, USB větráčky, Power banky, Video booklety, Web key, Selfie tyče, Reproduktory nebo GPS lokátory. Proto si zde vyberete také USB flash disk se stylusem, který - jak název napovídá - obsahuje kombinaci USB flash disku se stylusem.

Uživatelé používající USB flash disk se stylusem si mohou například grafické návrhy zakreslené speciálním psacím perem s nepíšícím plastovým hrotem rovnou uložit na USB flash disk. Pokud si na našich stránkách usb21.cz vyberete konkrétní stylus doplněný o USB flash disk, vězte, že stejně jako ostatní vyjmenované produkty lze připravit jako reklamní předmět, který se může hodit jako vhodný dárek nebo firemní upomínka pro věrné zákazníky či zaměstnance.

Téměř na všechny produkty reklamních USB flash disků a Power bank se dá aplikovat firemní logo. Pro tuto aplikaci se používají různé technologie jako tamponový tisk, digitální tisk v barevnosti CMYK, ofsetový tisk, laserové gravírování, ražba, samolepka EPOXY. Neváhejte kontaktovat obchodní oddělení pro konzultaci a Váš následný spokojený nákup.

banner