\\

USB OTG

OTG USB flash disk nebo-li On-The-GO je označení pro USB porty nové generace tabletů a smartphonů, které podporují funkci OTG. OTG umožňuje zařízení s USB jako digitální zvukový přehrávač nebo mobilní telefon komunikovat jako hostitelské zařízení pro USB přístroje, jako paměť USB flash disk, digitální kamera, počítačová myš nebo klávesnice. Použití OTG USB ale dovoluje přepnout se do opačného uspořádání, do role hostujícího klienta pro jiné hostitelské zařízení, např. počítač a naopak. Například mobilní telefon může načíst z připojeného přístroje, média jako hostitel nebo se sám hlásit jako paměťové médium po připojení k PC. Obdobně spolu naváží kabelové spojení např. dva mobily. Díky této funkci tak můžete velmi jednoduše a pohodlně přenášet fotografie, videa a další data.

Na potisk se používá technologie tamponového tisku nebo technologie digitálního tisku v barevnosti CMYK. Reklamní USB flash disky, které jsou vyráběny v kombinaci plast/kov může se použít technologie laserového gravírování.

Pokud jste nenašli požadovaný model reklamního OTG USB flash disku, neváhejte nás kontaktovat, pokusíme se najít vhodné řešení. Kontaktujte nás pro bezplatnou konzultaci.

banner