\\

USB pen

Tyto unikátní reklamní USB flash disky v provedení jako multifunkční pen Vám splní nároky i toho nejnáročnějšího uživatele. Většina moderních uživatelů má na svém stole vkusné psací pero. Vy budete ojedinělí a budete mít ještě víc. Reklamní USB flash disk jako multifunkční pen, který má v sobě USB flash disk nebo další vymoženosti jako je laserové ukazovátko, světlo nebo stylus, který slouží pro ovládání dotykového displeje mobilního telefonu nebo tabletu. Díky těmto doplňkům získává reklamní USB flash disk pen na atraktivitě. Reklamní USB flash disky pen mohou mít povrch z plastu nebo ušlechtilého kovu.  

Na potisk se používá technologie tamponového tisku nebo technologie digitálního tisku v barevnosti CMYK. Reklamní USB flash disky, které jsou vyráběny v kombinaci plast/kov může se použít technologie laserového gravírování.

Pokud jste nenašli požadovaný model reklamního USB flash disku, neváhejte nás kontaktovat, pokusíme se najít vhodné řešení. Kontaktujte nás pro bezplatnou konzultaci.

banner